30 kwiecień 2023

Policjanci na charytatywnym pikniku dla Jasia

fot. KPP w Kętrzynie
Policjanci wzięli udział w pikniku charytatywnym dla Jasia, który odbył się na terenie orlika przy Szkole Podstawowej w Reszlu. Spotkanie zostało zorganizowane w celach pomocowych, a dochód z pikniku przekazany na rzecz chorego chłopca. Dla policjantów była to również okazja do tego, by promować bezpieczeństwo.
REKLAMA

W niedzielę (30.04.2023) na terenie orlika mieszczącego się przy Szkole Podstawowej w Reszlu odbył się Piknik Charytatywny dla Jasia.

Jaś z Kętrzyna toczy dramatyczną walkę z nowotworem. W tej walce wspierają go tysiące osób, swoją cegiełkę dołożyli także policjanci.

Na pikniku nie mogło zabraknąć policjantów wraz z wyposażeniem wykorzystywanym w codziennej służbie. W ramach działań uczestnicy pikniku mieli możliwość obejrzenia z bliska policyjnego sprzętu oraz pojazdów. W bajkowej obstawie psa Chase oraz myszek Mini i Miki funkcjonariusze umilali czas milusińskim. Policjanci włączyli się podczas pikniku do akcji mającej na celu zebranie pieniędzy na bardzo kosztowne leczenie ciężko chorego Jasia.

 

Więcej szczegółów o chorobie chłopca na: https://www.siepomaga.pl/walka-janka

Były rozmowy na temat bezpieczeństwa, a także pamiątkowe zdjęcia.

Funkcjonariusze dziękują organizatorom za zaproszenie - cieszymy się, że swoją obecnością mogliśmy przyczynić się do szczytnego celu.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kętrzyn
13.8°C
wschód słońca: 04:10
zachód słońca: 20:53
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ketrzynie

kiedy
2023-06-08 19:00
miejsce
Kętrzyńskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-16 19:00
miejsce
Kętrzyńskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany